Водафон (МТС): +38 (095) 502 66 82      Київстар: +38 (067) 502 66 82      greencronaads@gmail.com

  Водафон (МТС): +38 (095) 502 66 82 
  Київстар: +38 (067) 502 66 82
  м. Київ, вулиця академіка Заболотного, 15а

Укладання газону

Шовковиста зелень і жодного бур'яну - все це можливо отримати без особливих зусиль і в найкоротші терміни! Укладання газону в Київі від компанії "Грін Крона" перетворить вашу мрію в реальність. 

 Укладання газону

Газон - проектування та вкладання

Існують два основних типи газонів:

  1. Посівний. Цей тип газону воліють люди, схожі за характером з флегматичними британцями. Пристрій посівного газону включає: копання ділянки землі, вирівнювання його поверхні, посів суміші насіння, полив його до появи сходів, а потім протягом 2-х - 3-х років ручна боротьба з бур'янами. Посівний газон хороший тим, що для нього можна підібрати насіння певних трав, які краще пристосуються до особливостей вашої ділянки.
  2. Рулонний. Цей тип газону - готова зелена галявина, яку &привозять в рулоні і як килим розстеляють в потрібному місці. Рулонний газон можна укладати, починаючи з квітня-травня. Але погода часто буває непередбачуваною, тому краще дочекатися днів, коли середньодобова температура не опускається нижче +5 ° С, а синоптики віщують сухі і теплі дні.

Підготовка ділянки під газон

Підготовка ділянки під газон починається з хімічного аналізу грунту з метою визначення його типу. Якщо на ньому занадто глинистий або піщаний грунт, слід забезпечити родючий шар, який повинен бути товщиною мінімум 15 см. Чорнозем теж необхідно «розбавляти».

До укладання газону вносяться добрива і гідрогель. При нестачі вологи в грунті гідрогель буде віддавати запаси води корінням трави, а при надлишку - вбирати її.

вирівнювання поверхні ділянки для газону

Перейти в галерею робіт

Перед укладанням газону проводиться вирівнювання поверхні ділянки. При необхідності ділянка очищається від каменів, бур'янів, будівельного сміття. Надалі це може перешкодити зростанню трави і викликати хвороби. Крім того, проводиться обробка ділянки від бур'янів.

Технологія укладання газону

  • Потрібно враховувати, що товщина рулонного газону становить приблизно 4 см, тому доріжки на ділянці повинні бути вище родючого шару грунту на 3-4 см. Ділянка повинна мати ухил 3-5 ° для стоку зайвої води.

  • Газон укладається відразу після його доставки. Його розташовують прямолінійними рядами уздовж пішохідних або проїжджих доріжок. Рулони розкладають по ділянці на землю в шаховому порядку. Якщо рулонний газон укладається на похилій поверхні, його розташовують в горизонтальному напрямку і надійно фіксують кілочками.

  • При необхідності край рулонів готового газону підрізають ножем або лопатою. Також їм можна надати форму, відповідну формі вашої ділянки. 

  • Після укладання готового газону - він ущільнюється за допомогою катка. Процедура прикочування усуває повітряні порожнини і забезпечує щільність зіткнення газону з поверхнею грунту.

Догляд за газоном

косіння газонуПолив газону

Газон необхідно полити відразу після укладання. Для того щоб перевірити ступінь зволоження газону, потрібно підняти куточок укладеного рулону (в 10-12 місцях по всій ділянці). Вода повинна просочити газон до самої поверхні грунту.

Надалі полив рулонного газону проводиться щодня протягом перших семи днів, в наступний тиждень - через день або через два дні, в залежності від сезону і кількості опадів. Варто стежити за тим, щоб зрошення захоплювало всю ділянку газону. Кращий час для поливу - ранній ранок і пізній вечір , коли сонце найменш активно.

Косіння газону

Косіння нового газону проводиться через 5-7 днів після його укладання. При цьому зрізати траву на дуже велику висоту неприпустимо. Рекомендована висота скошування становить 6-8 см.

Оформлення та системи автополиву газону

Для хорошого газону на великій ділянці важлива автоматична система поливу, яку необхідно спроектувати і прокласти ще до укладання рулонів. Для оформлення країв газону можна встановити бордюр з каменю, деревини або пластику.

Подивитися ціни

ВСІ ПОСЛУГИ

Контакти

 Водафон (МТС): +38 (095) 502 66 82
Київстар: +38 (067) 502 66 82
Міський: +38 (044) 209 59 22
  greencronaads@gmail.com

Графік роботи:

Понеділок-субота: 9:00 - 19:00
Воскресенье: 10:00 - 17:00 

Адреса: Київ, вулиця академіка Заболотного, 15а

Ми на мапі