Водафон (МТС): +38 (095) 502 66 82      Київстар: +38 (067) 502 66 82      greencronaads@gmail.com

  Водафон (МТС): +38 (095) 502 66 82 
  Київстар: +38 (067) 502 66 82
  м. Київ, вулиця академіка Заболотного, 15а

Альпійські гірки, квітники, рокарії

Альпійська гірка - це ділянка саду з штучною спорудою з каменів і рослин високогірної рослинності. Цей улюблений багатьма елемент ландшафтного дизайну бере свій початок і назву високо в горах, де в ущелинах каменів поселяються рослини, що вражають різноманітністю форм і забарвлення квітів.

Головним утворюючим чинником таких куточків є камінь, а рослини лише доповнюють і обрамляють брили. Наслідуючи природу, людина стала споруджувати альпійські гірки, відмовляючись від великих рослин і знаходячи красу в природній формі каменів, навіть в щілинах і тріщинах.

Перейти в галерею работ

Квітники на території ділянки здатні створити особливу, святкову атмосферу, яка буде радувати око, піднімати настрій, заспокоювати і кожен день дивувати. Чи будуть це невеликі клумби, витончені бордюри, елегантні розарії, прекрасні рокарії, міксбордери або рабатки - при їх облаштуванні необхідно враховувати всі квітник-фактори, що впливають на вибір того чи іншого сорту рослини, провести детальний аналіз грунту і виявити такі показники, як кислотність, мінеральний склад, вміст гумусу і механічний склад.

Створення квітника - це дуже важливий етап в процесі виконання робіт. Ще на стадії ландшафтного проектування здійснюється підбір асортименту культур для квітників, виходячи із загальної концепції озеленення і сонячної інсоляції території. Навіть в тіні можна створити привабливий і милий оку квітковий куточок. Різниця лише в тому, що в тіні асортимент квіткових культур обмежений.

Квітники можна створювати з однорічних, і багаторічних рослин з додаванням чагарників і чагарничків, а можна створювати моноквітники, які складаються тільки з однієї культури.

Подивитися ціни

Якщо ви не належите до числа квіткових фанатів або у вас не так багато вільного часу, то створення на ділянці складних квіткових композицій навряд чи доцільно. Проте, прикрасити свій сад невеликим гармонійно побудованим квітником - аж ніяк не надмірність, а сильне композиційний засіб, що допомагає підкреслити в ділянці головне - вхід в будинок, напрямок і поворот доріжки, прикрасити куточок відпочинку.

ВСІ ПОСЛУГИ

Контакти

 Водафон (МТС): +38 (095) 502 66 82
Київстар: +38 (067) 502 66 82
Міський: +38 (044) 209 59 22
  greencronaads@gmail.com

Графік роботи:

Понеділок-субота: 9:00 - 19:00
Воскресенье: 10:00 - 17:00 

Адреса: Київ, вулиця академіка Заболотного, 15а

Ми на мапі