Водафон (МТС): +38 (095) 502 66 82      Київстар: +38 (067) 502 66 82      greencronaads@gmail.com

  Водафон (МТС): +38 (095) 502 66 82 
  Київстар: +38 (067) 502 66 82
  м. Київ, вулиця академіка Заболотного, 15а

Штучні водойми

штучні водойми

Водойми, водоспади - доступна розкіш

У художньому оформленні ділянки вода відіграє особливу роль. Водоспади створюють в саду приємний шум, рух і блиск. Водоспад може спокійно струмувати прямо у водойму або ж падати з вершин альпінарію, розбиваючись об каміння на мілководді.

Вода перетворює сад в райський куточок, привносить в атмосферу спокій і затишок. Тому будівництво штучних ставків стало як ніколи популярним! У вас є безмежна свобода вибору: можна встановити камінь в палісаднику, з якого буде бити вода, або створити струмочок, можливо, вам до душі доведеться ставок з готової пластикової форми або ставок на підставі плівкової гідроізоляції, а може шикарний гучний водоспад буде джерелом бадьорого настрою - в будь-якому варіанті вода додасть саду неповторну чарівність.

Будівництво водойм, водоспадів і ставків

Будівництво водойм і ставків створює на ділянці особливу атмосферу спокою. Поверхня землі (нижній ярус композиції) складається з багатьох плоских зон: газону, садових доріжок, майданчиків, клумб, грядок. Дзеркало навіть невеликого водоймища, доповненого відповідними рослинами, вносить в цю картину виразне доповнення, створює відчуття камерності.

 будівництво водойми

Водна гладь постійно перебуває в русі. По ній ковзають сонячні промені, в ній відображаються рослини. Все це дуже оживляє загальний вигляд саду. До того ж навіть біля маленького ставка обов'язково виникає атмосфера спокою - це пов'язано з особливістю впливу води на душевний стан людини. Словом, якщо є хоч якась можливість, постарайтеся влаштувати в своєму саду водойму. Будівництво ставків і водойм від нашої компанії, стане кращим рішенням.

Оптимальним вважається декоративна водойма площею 2-5 м2. Глибина залежить від площі. При середньому розмірі ставка до 5 м2, глибина повинна бути не менше 50 см, при розширені площі до 10 м2 глибину збільшують до 60-65 см.

будівництво водоспаду на ділянці

Підсвічування водойм

Для того щоб ваш райський куточок не втратив своєї чарівності у вечірній і нічний час ми також пропонуємо встановити підсвічування. Залежно від того, водойма, водоспад, або фонтан у вас на ділянці, а також стилю виконання, освітлення може бути як зовнішнім, так і підводним (установка систем освітлення). 

Обслуговування водойм і водоспадів

Вода приваблює в сад різноманітну фауну: птахи співають, купаються і щебечуть, тритони гріються на каменях, метелики пурхають у відбитому сонці. Картина, яка додасть романтичності будь-якому пейзажу, створить відчуття безтурботності і спокою. Виконане нами будівництво штучних водойм виглядає так, немов його створила сама природа.

обслуговування водойм

Перейти в галерею робіт

Якщо ви хочете водойму з рибами, але думка про щоденне годування вихованців вас зупиняє - наші водойми на стільки наближені до природних, що риба сама себе прогодує водоростями. Якщо ж ви захочете їх погодувати, то це неймовірне задоволення - риби будуть брати їжу прямо з ваших рук.

Нас часто запитують, чи буде вода приваблювати комарів? Будівництво штучної водойми влаштовано таким чином, що вода циркулює по колу через фільтр. Комарі розмножуються тільки в стоячій воді, відкладаючи яйця в своєрідні плавучі гнізда.

Подивитися ціни

Залежно від вашого бажання - це може бути фонтан перед входом в ваш будинок або екологічний ставок з водоспадом на задньому дворику, в розпорядженні у вас дорогий газон або невеликий балкон, ми знайдемо оптимальне рішення для вашого способу життя і бюджету.

ВСІ ПОСЛУГИ

Контакти

 Водафон (МТС): +38 (095) 502 66 82
Київстар: +38 (067) 502 66 82
Міський: +38 (044) 209 59 22
  greencronaads@gmail.com

Графік роботи:

Понеділок-субота: 9:00 - 19:00
Воскресенье: 10:00 - 17:00 

Адреса: Київ, вулиця академіка Заболотного, 15а

Ми на мапі