Водафон (МТС): +38 (095) 502 66 82      Київстар: +38 (067) 502 66 82      greencronaads@gmail.com

  Водафон (МТС): +38 (095) 502 66 82 
  Київстар: +38 (067) 502 66 82
  м. Київ, вулиця академіка Заболотного, 15а

Посадка рослин

Якщо порівняти сад з організмом, то саме дерева складають його "скелет" і створюють основну "м'язову масу". Вони надають закінченість, якої іноді не вистачає тільки що посадженим садам. Без них сад голий, адже тільки дерева здатні дати досить тіні, а без гри світла і тіні сад виглядає плоско і незатишно.

ппосадка рослин в Києві Грін Крона

Посадка крупномірів

Але не потрібно чекати 5-7 років, щоб отримати кінцевий результат. Проблему створення «моментального» ландшафту вирішує технологія посадки крупномірів (дорослих дерев висотою від трьох до десяти і вище метрів) з грудкою землі. Ці дерева мають вже сформовану крону і розвинену кореневу систему, і здатні перетворити самий пустельний ділянку в справжній молодий ліс.

Великі рослини на ділянці висаджують у відповідності з ландшафтним проектом, тому що ще на проектній стадії передбачаються всі необхідні життєві умови для дерева, оптимальні відстані при посадках і враховуються підземні комунікації.

Коли висаджувати крупноміри?

Зараз дуже популярні зимові посадки крупномірів. Це є найбільш нешкідливим методом посадки великих дерев, так як вони знаходяться в "сплячці". Але така посадка в зимових умовах дуже дорога і не всім по кишені. Земляний ком крупномірів обов'язково повинен бути промерзлим і не розсипатися. При цьому слід враховувати, що коріння поширене приблизно на таку ж ширину, як і крона, а у дерев з поверхневою кореневою системою набагато ширше. Крім того, коріння сягає на значну глибину, тому викопати доросле дерево, яке вільно росло в природі, не порушивши його кореневу систему, неможливо.

процес посадки рослин перед офісною будівлеюрезультат посадки рослин перед офісною будівлею

Перейти в галерею робіт

Рекомендації для успішної посадки рослин:

  • Краще не приступати до посадки рослин поки все архітектурні будови і комунікації не завершені, не розміщені на ділянці доріжки, альтанки, гірки, водойми, патіо, шашликове місце і малі архітектурні форми.

  • Потрібно оцінити такі фактори, як гідрорежим ділянки, рельєф, склад грунту, орієнтація ділянки по сторонах світу.

  • Не варто травмувати рослину постійним переміщенням з одного кута саду в інший, через це воно буде хворіти і погано розвиватися.

  • Краще створити продуманий план посадки і поетапно реалізовувати його.

Рослини, посаджені за всіма правилами, краще приживуться і швидше зацвітуть, якщо забезпечити їм належний догляд, який полягає у своєчасній обрізці, поливі і підгодівлі.

Подивитися ціни

ВСІ ПОСЛУГИ

Контакти

 Водафон (МТС): +38 (095) 502 66 82
Київстар: +38 (067) 502 66 82
Міський: +38 (044) 209 59 22
  greencronaads@gmail.com

Графік роботи:

Понеділок-субота: 9:00 - 19:00
Воскресенье: 10:00 - 17:00 

Адреса: Київ, вулиця академіка Заболотного, 15а

Ми на мапі