Водафон (МТС): +38 (095) 502 66 82      Київстар: +38 (067) 502 66 82      greencronaads@gmail.com

  Водафон (МТС): +38 (095) 502 66 82 
  Київстар: +38 (067) 502 66 82
  м. Київ, вулиця академіка Заболотного, 15а

Автоматичний полив ділянки

Гарний ландшафт - це результат наполегливої праці. Одна з важливих складових щоденного догляду за ділянкою - системи автополиву, які необхідні для успішного розвитку рослин. Здорові, красиві дерева і рослини в саду створюють гармонійну атмосферу саду, піднімаючи престиж ділянки. Часто ми забуваємо або не встигаємо своєчасно займатися поливом, звертаючи увагу тільки на вже пожовклі насадження.

системи автополиву ділянки

На допомогу приходять автоматичні системи поливу, які є інженерно-технічним комплексом, що забезпечує автоматизоване зрошення території по запрограмованому графіку: в залежності від характеру, типу і кількості рослин, все зони поливаються по черзі.

Автоматична система поливу газону може бути запрограмована на будь-який зручний для вас час дня, на дні, тижні або навіть місяць вперед. Можна регулювати тривалість поливу. Ідеальний час для цього - вечір або перша половина ночі. Таким чином, полив абсолютно не буде вас турбувати, а рослини дадуть вдячним цвітінням і буйством зелені.

Поливальні системи для газонів

Наша компанія пропонує високоякісні і надійні поливальні системи для газонів, а також надасть послуги з розробки сучасних проектів автоматичного зрошення.

Автоматична система поливу – це запрограмована і налагоджена система, яка працює абсолютно без втручання людини, автономно. Вона дозволяє враховувати кількість води, необхідне кожній рослині і характер поливу.

Ми пропонуємо широкий асортимент поливального обладнання від провідних світових виробників: Hunter, Rain Bird, Irritrol, Toro, призначені для забезпечення безперебійного дозованого потоку води.

Подивитися ціни

Види поливальних пристроїв

Поливальні пристрої можна розділити на дощувальні і краплинні.

Дощувальне зрошення

Дощувальне зрошення - це переносні дощовики, є найпростішими з точки зору монтажу розбризкувачами. Вони не вимагають підземної прокладки труб і можуть розташовуватися в будь-якому місці ділянки.

переносний дождевательПереносні дощовики відрізняються один від одного способом поливу і діляться на осцилюючі, статичні, рухливі і пульсуючі:

  • Статичний дождеватель для системи автополиву купити дешевше і простіше інших переносних - в ньому вода під тиском просто подається наверх і зрошує невеликі ділянки території. Статичний спринклер застосовують при поливі окремих квіткових клумб або газончиків.
  • Роторні (рухомі) дощовики складаються з основи і закріпленої на ньому обертається конструкції, яка розбризкує воду, рухаючись по колу.
  • В пульсуючих розбризкувачах вода по черзі подається в сопла трубки, що обертаються - спочатку в ті, що викидають воду на велику відстань, а потім в ті, що зрошують коло меншого радіусу.

Стаціонарні дощовики встановлюються на систему трубопроводів у фіксованих місцях. За принципом розташування діляться на надземні і підземні. Поливальні головки заховані в землі і піднімаються на поверхню тільки під час поливу. Вони не заважають стрижці газону і ви про них ніколи не спіткнетеся. Труби укладаються на глибині 30-40 сантиметрів, тому система автополиву не зіпсує ландшафт садиби.

Крапельне зрошення

Крапельне зрошення засноване на час вступу води в прикореневу зону рослини. Система автоматичного крапельного поливу широко використовується, завдяки такому методу поливу на землі не утворюється корок. Крапельний принцип часто застосовується при зрошенні квіткових клумб, чагарників або плодових дерев, овочевих культур в теплиці або зимовому саду. Для краплинного зрошення дуже підходять гнучкі шланги. Наприклад трубопровід DT-025 від RAIN BIRD. У шлангу в місцях поливу проколюють отвори і вставляють в них крапельниці серії XB PC.

Крапельне зрошення

Перейти в галерею робіт

Монтаж системи автоматичного поливу

Монтаж системи автоматичного поливу виконується нами професійно і продумано. Тому система автополиву практично не видно з боку: за винятком програматора і блоку розподілу води, які можуть бути встановлені всередині приміщення, всі трубопроводи і водоподаючого елементи автополива знаходяться під землею.

 Вбудовані водяні розетки (гідранти) дозволяють використовувати поливальні шланги для ручного поливу, підключати міні мийки, наповнювати штучні водойми і фонтани. На зиму система автоматичного поливу легко продувається стисненим повітрям і безболісно зимує в будь-які морози.

У сучасної системи автоматичного поливу досить приваблива і естетична сторона: незважаючи на велику кількість технічних засобів, вона ніяк не порушує гармонію ландшафту, не псує красиво створений ландшафтний дизайн!

Подивитися ціни

ВСІ ПОСЛУГИ

Контакти

 Водафон (МТС): +38 (095) 502 66 82
Київстар: +38 (067) 502 66 82
Міський: +38 (044) 209 59 22
  greencronaads@gmail.com

Графік роботи:

Понеділок-субота: 9:00 - 19:00
Воскресенье: 10:00 - 17:00 

Адреса: Київ, вулиця академіка Заболотного, 15а

Ми на мапі